1MM, Altın Örümcek Sahibi!

1MM, Altın Örümcek Sahibi!


Selami Şahin için hazırladığımız web sayfası, 11. Altın Örümcek Web Ödülleri – Ünlü Siteleri Kategorisi’nde halk oylamasına tabi tutularak 1. seçildi! 

1MM Tasarım Ofisi, 2. yılını Selami Şahin’in resmi web sitesiyle kutladı. Bu projede başta Selami Şahin, sanatçı kişiliğiyle web sitesinin oluşum sürecinde büyük rol oynadı. Ayrıca her daim yanımızda yer alan oğulları Lider ve Emirhan da sürecin tamamına etkin bir şekilde katkı sağladılar. Lider Şahin’in mimar kimliğinden gelen “Less is more.” mottosu ile yola çıkan ekibimiz; kullanıcı dostu, erişilebilir ve kapsamlı bir web sitesi hazırlamak için kolları sıvadı.

Sitenin geliştirilmesinde Selami Bey ile kurduğumuz güçlü bağ ve yakınlığın yanı sıra oğulları Lider ve Emirhan’ın da katkılarıyla çok kapsamlı bir siteye imza attık. Butik bir içerik yönetim sistemine, sanatçının müzik kariyerine ait kapsamlı bir web indeksine, geniş bir fotoğraf arşivine ve sosyal medya bağlantılarına sahip olan web sitesi; tüm platformlarda içeriğe uygun görüntü sağlayabilmekte ve sanatçının diskografisindeki bütün eserleri ve şarkı sözlerini bünyesinde barındırabilmektedir.

Altın Örümcek Web Ödülleri’nden gelen adaylık ve bunu takiben halk oylaması sonucu aldığımız ödülümüz de sitenin başarısının bir kanıtı oldu. 2. yılımıza girerken büyük bir keyifle hazırladığımız bu web uygulamasını, büyük bir coşku ve sevinç içerisinde sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Sitemize buyrun;

http://www.selamisahin.com.tr/

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry