1MM Dövüş Kulübüne Hoş Geldiniz!

1MM Dövüş Kulübüne Hoş Geldiniz!


Bazı insanlara durduk yere rahat batıyor arkadaş. Yanlış anlaşılmasın; rahat batanlara kızgın değiliz. Tam tersine, bu yazıda onlara methiyeler düzüyoruz.

Geçen Ağustos’un sonları; ofiste yine ılık yaz günlerinin verdiği enerjiyle çalışıyor, vakit geçiriyoruz. Havalar giderek sakinleşiyor; biz de kendimize gelmişiz, işlere daha bir sarılmışız. Keyifli bir cuma akşamı, ortalık süt liman. Derken ajans başkanımız hışımla çıkıyor ofisten, deparını atarken yaşadığı heyecanı görebiliyoruz. Kendisine de her zaman rahat batar zaten. Neyse ki biz de bu çıkışlara alıştık artık.

Birkaç saat sonra ofise döndüğünde ise elinde koca koca torbalar ve yüzünde hınzırca bir gülümseme vardı. Mutluydu adam. Hepimiz merak içindeydik. Acaba bu sefer rahat neresine batmıştı?

Meğerse derdi bizlere iğne batırmakmış. Mürekkebi derimizin altına işlemekmiş,

Korkmadık desek yalan olur.

Sonrası mı? Hikayenin sonrası aslında @1mmtattoo kullanıcı isimli Instragram hesabından kolayca takip edilebilir. Anlayacağınız, 1MM artık sadece yeni nesil dijital ajans değil gençler. Burası akşam 19.00’dan sonra gerekli teçhizatın kurulduğu, ortamdaki hijyenin sağlandığı ve en nihayetinde hünerli bir elin zanaatini konuşturduğu bir stüdyo. Dövme stüdyosu, evet.  

Ajans başkanımızın elinin ve aklının tasarıma yatkınlığını, 1MM’nin kuruluşundan beri burada çalışmış olanlar, müşteriler ve bizler her gün şahit oluyorduk. Fakat günün birinde önüne gelene dövme yaparken bu kadar başarılı olacağını herhalde hiçbirimiz tahmin edemezdik. Kendi adıma, şaşkınlığımı üzerimden hala atabilmiş değilim.

Instagram‘daki bu video 230 bin izlenmeyi çoktan geçti;

 

Kısa zamanda ofisin telefonlarını çaldıran dövme sevdalıları da sağ olsun; artık her akşam dövme makinesinin o başta kulak tırmalayan, sonra da huzur veren sesi ofisimizi çınlatıyor. 1MM Dövüş Kulübü her geçen gün yeni üyelerini kabul ediyor anlayacağınız.

Düşünün ki hayatının yarısına, 35’ine merdiven dayamış yazarınız bile bu coşkudan nasibini aldı ve en sevdiği şarkı olan “Eyes of a Stranger”ın dövmesini sağ kolunun içine yaptırdı. Orta yaş bunalımı mı dersiniz, özentilik mi dersiniz orası size kalmış. İnsan ilk dövmeyi yaptırdıktan sonra hemen yenisini yaptırmak ister derlerdi ya, çok haklılarmış. Kendimi yeniden nasıl dövdürsem onun derdindeyim artık.

Eyes of a Stranger‘ın da dövmesi mi olurmuş diyenleriniz için gelsin;

 

Bunun yanı sıra, çalışmalarımızın bir kısmını taslak halinde goodies.1mm.com.tr adresinde paylaştığımızı da es geçmeyelim. Eğer siz de bu yola baş koymak istiyorsanız ya da sadece dövmeleri merak ediyorsanız çekinmeden indirin. Biz paylaşmaktan hiçbir zaman rahatsızlık duymayan insanlarız. 

Hadi yine iyisiniz;

 

Eğer daha fazlası için meraklandıysanız, 1MM Tattoo’nun web sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

1MM Tattoo Instagram Hesabını Takip Edin!

 

 

4
like
2
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry

2 Comments

Yorum yap

+ Leave a Comment