Ajans Ortamında Stresten Arınmak İçin 8 Pratik Yol

Ajans Ortamında Stresten Arınmak İçin 8 Pratik Yol


8 teknikle stresi üzerinizden atmak mı? Siz stresi nerden bilirsiniz diyenlerinizi duyar gibiyiz. Ajans ortamı diyince aklınızda oluşan fotoğrafta bütün dişlerini göstermek için gülen insanlar, Starbucks bardakları, seviyeli gıybet ve happy hour’lar oluşabilir. Fakat hayat bizler için bile her zaman bu kadar kolay olmayabiliyor. Şaka bir yana, gün içerisinde stresin sıkıntının türlüsüyle uğraşıyoruz. 

Siz de zaten stresten sıkıntıdan işi gücü bırakıp bi’ boşluk yaratıp buraya geldiniz di’ mi?

Biliyoruz, bazen müşteriden beklediğiniz bir onay için o kadar sinir stres yaparsınız ki dakikalar geçmek bilmez ya da kredi kartı taksidinizi öyle bir ötelemişsinizdir ki o borç artık yuvarlana yuvarlana bölüm sonu canavarına dönüşmüştür. Vizelerden çaktığı derslerin finalleri geldiğinde de tırnaklarını yiyen genç arkadaşlar, sizleri de anlıyoruz, çok oldu o yollardan geçeli ama hatırlıyoruz.

Yok mu peki bu stresten kurtulmanın bir yolu? O borçlar bir anda ödenemez ki. Çaktıysanız çaktınız canım o dersten. Ne var yani? Her şeyi hayat memat meselesi yapınca zaman geçmez. Saçı sakalı yoğurmaktan başka yapacak ne var?

Siz iyisi mi stresten çikolataya abanmayın da Write My Papers’ın hazırladığı aşağıdaki infografiğe bir göz gezdirin. Aralarından birinin illaki işinize yarayacağı 8 teknikle stresi üzerinizden atın.

Ah bir de omuz masajı teknikleri olsa şimdi ne giderdi.

 stresten kurtulmanın 8 yolu

9
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

+ Henüz yorum yapılmamış

Yorum yap