Ajans hayatınızın kalitesini artıracak 10 ipucu

Ajans hayatınızın kalitesini artıracak 10 ipucu


Bir-me-me ile bir infografik saatine daha, hoş geldiniz. 
Bu bölümümüzde işkolik patronlarınızdan faydalanabilmenizi sağlayacak 10 ipucunu içeren infografik çalışmamızla karşınızdayız. 

Sizce bir ajansta çalışmanın en büyük avantajı nedir? İşe rahat ve spor kıyafetlerle gelmek mi? Sizinle ortak ilgi alanlarına sahip arkadaşlarınızla geyik çevirebilmek mi? Ast-üst ilişkisinin ve bürokrasinin yokluğundan kaynaklanan samimi ve rahat ortam mı?

Tabii ki esnek çalışma saatleri canım. Başka ne olabilir ki? 

İster web sitesi tasarlayan ve dijtal çalışmalar yapan bir dijital ajansta, ister tam teşekküllü bir reklam ajansında çalışın; “mesaiye kalmak” ve hayatınızın yaklaşık olarak tamamını ofiste geçirmek, zaman içerisinde iş-yaşam dengenize ters kontak yapacaktır.

Hele bir de işkolik bir ajans başkanınız varsa, tadından yenmeyecek bir durumdasınız demektir.

Peki bu, hayatınızdan tamamen feragat etmeniz gerektiğini mi gösteriyor? Eğer iş-hayat dengeniz konusunda sıkıntılar içerisindeyseniz ve sizi devamlı ofiste görmek isteyen patronunuz ya da müdürünüzle ne yapacağınızı bilemiyorsanız, proje yönetim yazılımı Wrike’ın hazırlamış olduğu aşağıdaki infografikte yer alan 10 ipucu ile hafta içi akşamlarınızı ve tatil günlerinizi kendinize ayırma konusunda belki size yardımcı olabiliriz.

Terzi kendi söküğünü dikemezmiş derler, bari siz gezin tozun.

2
like
5
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry

1 comment

Yorum yap
  1. acilmobilya

    keşke işkolik olmasak hep dünyada kalcakmış gibi çalışmaktan başka birşey yapmıyoruz.Sosyal hayat kendimize özen gösterme disiplin programlı çalışmak bunlar çok uzak kelimeler gerçekten uygulanması kolay olabilse 🙂

+ Leave a Comment