Ajans Ortamında Karşılaşacağınız 7 Tasarımcı Türü

Ajans Ortamında Karşılaşacağınız 7 Tasarımcı Türü


Bir dijital ajansta az çok zaman geçiren herkes bilir ki tasarımcı kafası başkadır. 

Her biri kendi şahsına münhasır bu insan evlatları, aynı ajansta çalışıp iş birliği içinde oldukları müşteri temsilcileri, metin yazarları ve yazılımcılardan çok ayrı bir yerde görürler kendilerini. 

Hani hepsi birer sanatçı ya, kendilerine grafiker denmesinden de hiç hoşlanmazlar. Ele aldıkları projeye atacakları imzanın onlar için ne kadar önemli olduğunu bilemezsiniz. Grafik tasarım dünyasının mimarları olan saygı değer art direktörlerimize adadığımız bu yazımızda, onları türlerine göre ayrıştırıyoruz. Hafif hafif dokundururken düşündüren ilüstrasyonlarıyla Caisa Nilaseca’nın oldukça ilginç çalışmasını hep beraber inceleyelim.

Aşağıda görselleri incelerken sizin de dikkatinizi çekecektir; çevremizde müşteri dostu tasarımcıya ne yazık ki pek rastlanmamakta. Yani toplantıya gittiğinde zoraki gülümsemeden yüz felci geçirenleri gördük hep biz. Neyse. 

Görsellerde kendilerine yer bulamayan ve çok daha acayip karakterlere sahip tasarımcı kardeşlerimizi de burada anıyoruz. Hepiniz her halinizle her zaman güzelsiniz; yeter ki deadline’lar hayatı hepimize zehir etmesin, değil mi?

Çalışmaları beğendiyseniz ilgili tasarımcı arkadaşınıza kartpostal olarak da gönderebilirsiniz. Nasıl mı? Gelin hele.

Heyecanlı

heyecanlı tasarımcı

Çok İstekli

istekli tasarımcı 

Zen Kafasında

zen budha

Teknoloji Meraklısı

teknoloji hastası

Tuhaf Fikirli

acaip kafalar

Müşteri Dostu

müşteri yalakası

Minimalist

minimalizm

 

12
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry

+ Henüz yorum yapılmamış

Yorum yap