GMW, Yeni Web Sitesi İçin 1Mimar’ı Tercih Etti!

GMW, Yeni Web Sitesi İçin 1Mimar’ı Tercih Etti!


GMW, 1949’da Londra’da kurulduğundan beri yaklaşık 70 yıllık deneyimi ve dünyanın farklı bölgelerinde yer alan geniş yelpazeli yapı çalışmalarıyla günümüzün en büyük mimarlık kuruluşlarından biri sayılmakta.

GMW Mimarlık ise, Nisan 2000’de Ali Evrenay ÖZVEREN önderliğinde İstanbul’da faaliyetlerine başladı. İstanbul Atatürk Havalimanı inşaatı ile başlayan serüvenleri dünya çapında 15’ten fazla havaalanına ve daha birçok yapıya imza atmalarıyla devam etmekte. 

Yeni web sitelerini, Bimilim Tasarım Ofisi’nin daha önce tasarlamış olduğu birçok mimari web site tasarımı ve öncü çizgimiz üzerinden bizimle çalışarak hayata geçirmeye karar verdiklerinde elbette çok heyecanlandık.

GMW’nun adına yakışır, kullanışlı, sade ve efektif bir tasarım üzerinden ilerlediğimiz çalışmayı, ofisimizin alt markası 1Mimar panel sistemi ile birleştirdik. Özellikle 1Mimar’ın sağladığı geniş yönetim seçenekleri ve kullanım kolaylığının müşterimiz ve bizim için, sitenin yaratım sürecinde büyük bir fark yarattığını düşünüyoruz.

Tam responsive olarak bütün mobil ve masaüstü ekranlarda sorunsuz çalışabilen sitede, GMW Mimarlık’ın bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu projelerin detaylı açıklamalarının yanı sıra, iletişim ve ekip bilgileri yer alıyor. Daha fazlası için lafı uzatmadan sizi sitemize davet ediyoruz.

GMW’nun vizyonu ile Bimilim’in buluşmasına tanık olmak için;

http://gmw.com.tr/‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Darısı GMW’nun diğer şubelerinin başına diyelim biz de.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry