İTÜ TAŞKIŞLA MİMARLIK FAKÜLTESİ’NDEN 1MM’YE PLAKET!

İTÜ TAŞKIŞLA MİMARLIK FAKÜLTESİ’NDEN 1MM’YE PLAKET!


İşimiz gereği haliyle altına imza attığımız pek çok web sayfası var. Ama herhalde bunların en anlamlılarından biri İTÜ Taşkışla Mimarlık Fakültesi’ne hazırladığımız web sayfası.

Niye? diye soracak olursanız -ki sırf biz duymayalım diye için için, gizli kapaklı sorduğunuzu biliyoruz;

“Mimarlık” konusunda Türkiye’nin en hatrı sayılır fakültesinin, web sayfasının yeni yüzünü bize emanet etmesinin yanı sıra, baş “Milimadamı”mız, biricik ajans başkanımızın da Taşkışla kabilesinden gelme bir mimar olması, bizim için bu işi özel kılan nedenlerin başında geliyor.

“Gençler! Mimarlık Fakültesi’nin bize ihtiyacı var, onlara tez zamanda yeni web sayfası yapmalıyız.” diyerek ilk kıvılcımı çakan ajans başkanımızın verdiği briefi müteakip ağlamaklı gözlerle, ekip arkadaşlarımız işe koyuldu.

Baş Milimadamımız Can Erdinç İTÜ Taşkışla Mimarlık Fakültesi Dekan'ı Prof. Dr. Sinan Mert Şener'den plaketimizi alırken.

Sonuç; hepimiz için gurur verici. Çalışmalarımız beğenildiği ve takdir edildiği için mutluyuz. Bu mutluluğu hem verdikleri plaketle hem de övgülerle pekiştiren İTÜ Taşkışla Mimarlık Fakültesi’ne yardımcı olma şansı yakaladığımız için asıl biz onlara teşekkür ediyoruz.

Ayrıca İTÜ Taşkışla Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sinan Mert ŞENER’e, Doç. Dr. Yasin Çağatay Seçkin’e ve Arş. Gör. Muhammed Ali’ye de saygılarımızı ve teşekkürlerimizi sunmamız gerekir. Tüm bu süreçte onların desteği olmasaydı kara delikler içerisinde kaybolan bir web sayfası projesiyle kalakalabilirdik.

Sonuçta her şey Bimilim de olsa bi’ fark yaratmak için!

 

Time-lapse video taken for İstanbul Technical University Faculty of Architecture Taskisla’s web site.

ITU Taskisla – Faculty of Architecture from 1MM Design Co. on Vimeo.

Fark yaratan mimarlık fakültesinin web sayfası için ise sizi şöyle alalım; http://mim.itu.edu.tr

0
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry