İTÜNOVA TTO Açıldı!

İTÜNOVA TTO Açıldı!


Üniversite ve sanayi iş birliği kapsamında TÜBİTAK teşviği ile hayata geçen İTÜ Teknoloji Transfer Ofisi (İTÜNOVA TTO); akademik bilgiyi, endüstriyel güce dönüştürebilmek için 2014’te yola çıktı.

Ofisimiz; sanayinin hafızası gibi çalışarak bilgiyi geleceğe taşımak için kurulan İTÜNOVA TTO’nun kurumsal kimlik ile birlikte tüm tanıtım çalışmalarını, ARI Teknokent İş Geliştirme Müdürü Arzu ERYILMAZ ve İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr Hüseyin KIZIL ile birlikte yürüttü. Bu kapsamda, üniversite ve sanayi işbirliğini ifade eden bir marka yaratılarak akademik bilgi ve endüstriyel güç arasında geçişi temsil eden bir kimlik oluşturuldu.

İTÜNOVA için hazırladığımız web sitesinde, kuruluş hakkında detaylı bilgilerin yanında sosyal medya bağlantıları, etkinlik takvimi ve haberler yer almaktadır.

İTÜ Mimarlık mezunu Kreatif Direktörümüz Can Erdinç’in İTÜlü kimliği ile ele aldığı bu çok önemli proje kapsamında INOVASYON Fuarı’nda yer alan TTO ve ARIKENT standları da yine ofisimiz tarafından hazırlandı. Bu çalışmada; QR Code, timelapse video, fotoğraf çekim çalışmaları, fuar-stand uygulamaları ve promosyon-matbaa ürünleri fuar sakinleriyle buluştu.

1MM Tasarım Ofisi olarak, İTÜNOVA TTO’nun sektör üzerinde yaratacağı etki ve gelişmeler sonucu sanayiye sağlayacağı katkıda rol oynayacağımız için mutluyuz.

 

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry