Kaytan bıyıklı dijital  tasarım ofisi: 1MM

Kaytan bıyıklı dijital tasarım ofisi: 1MM


Gelecek zamanın geçmiş kahramanlıklarını bugün yaşayabilenlerin, tabiri caizse yaşı yerinde sayarken aklı büyüyenlerin bir arada olduğu yenilikçi fikir ve tasarım ofisi 1MM. İlk kıvılcımın pırıldadığı günden bu yana yarattığı kütle çekimi sayesinde gözleri kapalıyken daha iyi görebilen insanları etrafında toplayan Bimilim Tasarım Ofisi, nam-ı diğer 1MM Design Co. bu yıl 4 yaşına basıyor.

Aynı anda birden fazla yerde olabilmesine rağmen işiyle hayatı arasındaki o ince çizgi üstünde rakı-sucuk yapmayı tercih eden güzel insanların bahçesi, cetvel kullanmak suretiyle ekran üstünde piksel hesabı yaparken kalemle kaset sardığı günlere göz kırpan, progressive metal dinlerken bir anda Selami Şahin’e terfi eden, analog yaşayıp dijital düşünen çok renkli ve bir o kadar da kasvetli bir çalışma ortamı Bimilim.

Karanlık taraftan öğrendiklerini aydınlık zamanlarda kullanmayı seven bu ekibin alamet-i farikası ise içinde barındırdığı amatör ruh ile denemekten asla vazgeçmemesi. Kendisini de hiç durmadan çalışan yüreği gibi sürekli üretmek zorunda hisseden ve güzellemelerle bezediği kağıdını buruşturup atmaktan asla çekinmeyen güler yüzlü, samimi ve naif insanların mabedi Bimilim, su misali içine girdiği müşterinin şeklini alıyor.

Bimilim de olsa bi’ fark yaratamazsa kaşıntısı tutan bu ajansı daha yakından tanımak için facebook sayfasını ziyaret edin.

0
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry