Plaza Cubes, Yeni Web Sitesine Kavuştu!

Plaza Cubes, Yeni Web Sitesine Kavuştu!


Plaza Cubes, 2006’dan beri ülkemizin güzide şehirlerinde, bulundukları plazalarda müşterilerine çok yönlü ofis çözümleri sunuyor. Yeni web sayfaları için de bizimle çalışmaya karar verdiler birkaç ay önce.

Plaza Cubes; müşterilerine ferah, kullanışlı, modern çalışma alanları sunmak için ülkenin en şık plazalarını mesken edinmişti. Biz de müşterimizin vizyonunu yansıtan, şık, modern ve kullanışlı bir web sitesi tasarlamak için kollarımızı sıvadık. Müşterilerine sundukları, konforlu, modern ofis ortamını bir hikaye gibi anlatmayı düşündük. Bu yüzden bütün şubelerinde fotoğraf ve video çekimleri yaptık, ekiplerle kaynaştık.

Plaza Cubes ailesini tanımak da büyük bir keyifti. Bu deneyimi en iyi şekilde siteye yansıtmak adına, ofis hayatını anlatan timelapse videolarından ve fotoğraflardan faydalandık.

Tasarım denince de adımızın hakkını vermemiz gerekiyordu. Sadelikle günümüz trendlerinin buluştuğu, bütün ekranlara uygun responsive yapıya sahip bir site oluşturduk. Lafı daha uzatmadan, bi’ girip bakın diyoruz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry