Sneaker’lar  dile geliyor!

Sneaker’lar dile geliyor!


Bir ajansta çalışmanın basit ama keyifli avantajlarından biri de kuşkusuz kafanıza göre giyinip işe gelebilmenizdir. Eh ofisteki herkesin kendi tercihine göre takıldığını düşündüğümüzde de  renkli, günden güne farklılık gösteren, modaya ve trendlere bağlı ve gelişime açık bir durum ortaya çıkıyor.

Tamam kabul; çoğu insan için rahat ya da doğru bir seçim olmayabilir ama biz ofisçe plastik tabanlı rengarenk afacan ayakkabılarımızla çok mutluyuz. Ayaklar da kafalar gibi raad yani.

Spor ayakkabı giyebilmenin de bu avantajların içinde ayrı bir yeri var. Belki asla çocukluktan kopamamış oluşumuzu simgeleyen, belki de toplumun normlarına hızlı ve kolay biçimde başkaldırmamıza yarayan bu rahat ayakkabılar artık her koşul ve ortamda giyilmeye, sonsuz farklı tasarım, fiyat, marka, duruş, çeşitleriyle artık her yerde karşımıza çıkmaya başladı.

Dünyaca ünlü Chicago’lu rapper ve ikonik figür olan Kanye West, spor ayakkabı tasarım ve fiyatlandırmasını oldukça abarttı. Gerçi abartmadığı pek bir şey kalmadı zaten. Taylor Swift’i susturmalar falan… Lan sen kim köpek!

İnsanın kendisini dış görünüşü üzerinden ifade etmesi kulağa fazla banal gelse de bunu ister istemez hepimizin yaptığı da bir gerçek. Bu yazımızda da, ayağımıza her gün geçirip dışarı çıktığımız pabuçları konu edindik ve olaya oldukça geniş bir yelpazede parmak basan Ultimate Coupons’un hazırlamış olduğu infografiği sizlere sunmaktan kendimizi alamadık. Çünkü çok şekilci insanlarız n’apalım!

Kahvelerden sonra, ayakkabı modelleri üzerinden de kişilik tahlillerine devam edeceğiz anlayacağınız. Nike McFly dışındaki çoğu modele de artık rahatça ulaşabiliyorken önünüze geleni yaftalayabileceğiniz  yeni bilgilerle sizi baş başa bırakıyoruz.

2
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry