1MM Design Co.

menu

BİZLER ÇALIŞKAN BİR

ZANAATKARLAR VE GİRİŞİMCİLER

GRUBU OLARAK KÜÇÜK BİR FARKI BİR FIRSATA ÇEVİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

#FİKİR

“As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”
Steve Jobs, Co-Founder of Apple Inc.

Sebeplere dayanan sonuçlara varabilmek için rasyonel düşüncelerimizi hayalperest fikirlerimizle harmanlayalarak alternatif hibrit bir gerçeklik içinde yaşıyoruz.

#KONSEPT

“Everyone has an idea. But it’s really about executing the idea and attracting other people to help you work on the idea.”
Jack Dorsey, Co-Founder of Twitter.com

Herkesin bir fikri olabilir ancak önemli olan başkalarını da bu fikir üstünde çalışmaya ikna edebilmektir. 1MM bu düşünceyle kurulduğu günden bu yana biriktirdiği güzel insanlarla birlikte büyüyor.

#YARATICILIK

“When you are having fun and creating something you love, it shows in the product.”
Tom Ford, Fashion Designer and Founder of Tom Ford brand

Yaratıcılığa açılan kapının özgür düşünce olduğuna inanıyor ve ihtiyacımız olan çerçeveyi kendi fikirlerimizden yola çıkarak şekillendiriyoruz.

NELER YAPIYORUZ?
STRATEJİ GELİŞTİRME Oyun planımızı kurarken söyleyip söyleyebileceğimiz her şeyin karşımızdaki kişinin anlayabileceğinden fazlası olmadığını biliyor ve konuşmamız gereken dili küresel bir bakış açısıyla lokal hedeflere odaklı şekillendiriyoruz. Görsel yolla taşınabilecek mesajların gücüne inanıyor ve markalar için onlara özel iletişim çözümleri sunuyoruz.
YARATICI FİKİR Basit ve heyecan veren şeylerin peşini hiç bırakmadan, kovaladığımız renkli fikirlerimizi elde edebilmek için birlikte çalıştığımız kişileri birer iş arkadaşı olarak değil, bir yol arkadaşı olarak görüyoruz. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda ilerlerken aynı anda aynı şeyi söyleyen iki yakın arkadaş gibi keyifli bir serüven yaşamak işimizin en eğlenceli hali.
GRAFİK & İLLÜSTRASYON Geleneksel çalışma tekniklerini modern donanımlar ile pekiştirerek çalışma alanlarımızı genişletiyor ve bu sayede tüm süre.leri daha fazla kontrol altına alabiliyoruz. Grafik tasarımın konu olduğu her disiplini doğru kavrayabilmek için günümüzün getirdiği tüm imkanlardan faydalanarak yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için çalışıyoruz.
WEB TASARIM & YAZILIM Hızla değişen küçücük dünyamızın içine çöktüğü sonsuz derinlikteki dijital evrenin gelişimine ilk günden bu yana tanıklık eden deneyimli ekibimiz ve yenilikçi fikirleriyle henüz keşfedilmemiş deneyimlerin izini süren genç kadromuzu bir araya getirerek tadı damaklarda kalan uygulamalar geliştiriyoruz.
MOBİL UYGULAMA Taşınabilen ya da taşınamayan ve fakat ekranı olan her cihaz için tasarımlar geliştirebilir ya da arayüzler tasarlayabiliriz.
YARATICI İÇERİK Online ya da offline mecralarda görsel olarak dikkat topladıktan sonra fikrimizin ardını yaratıcı kelimelerle dolduruyor ve akıllarda kalan fikir köprüleri kuruyoruz.
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Yeterince tanıştığımıza inandığımız markaların yürüteceği hangi iletişim çalışmasından mahrum kalmak isteriz ki? Bir sosyal medya ajansı olmak istemiyor olsak dahi, iletişim çalışmalarını yürütmekte olduğumuz markaların sosyal medya kanallarını bizden başka kimsenin daha iyi kontrol edebileceğine inanmıyoruz. Bu yüzden sadece çok yakından tanıdığımız markalara bu desteği sunuyoruz.
FOTOĞRAFÇILIK İletişim çalışmalarının vazgeçilmez öğeleri olan görsel malzemeleri oluşturmak için gereken teknik bilgi, deneyim ve donanımı kendi içimizde barındırıyor ve bu silahı kullanmaktan asla çekinmiyoruz.
DIŞ KAYNAK HİZMETLERİMİZ Hava Fotoğrafı & Video
Video Prodüksiyon
Jingle & Jenerik Müziği
Baskı Çözümleri
Promosyon Ürün
Etkinlik & Organizasyon

İŞLERİMİZİ BEĞENDİNİZ Mİ?

BERABER BİR HİKAYE YARATALIM.

YENİ PROJELERLE SUSUZLUĞUMUZU DİNDİRİN.

BİZE ULAŞIN